اگر تا به حال دیده اید که گروه بزرگی از خبرنگاران منتظر نشان دادن چهره ای ارزشمند باشند ، احتمال این وجود داشته است که همه افراد دیگران را له کرده باشند و شکار کنند تا بیشتر شنیده شوند. حال ، اگر از خود می پرسید که چگونه کل بدن با بهینه سازی اساسی گوگل ارتباط برقرار می کند ، راه حل این است ، همه چیز درمورد رقابت اعلام شده است تا مورد توجه قرار گیرد.

حالا ، من در مورد چیزی در مورد خانه شما صحبت نمی کنم. قصد من این است که هر وقت این مطالب را بخوانم ، خواننده دقیقاً می گوید که بهینه سازی موتور جستجو به عنوان یک سرویس چیست و چه چیزی نیست.

اعتماد به نفس خود را افزایش دهید تفاوتی وجود دارد که مصرف کننده در سئو  روح شما متوجه می شود. این امر به زبان بدن و این درونی توجه دارد که اگر هفته گذشته به نتایج عالی دیگری رسیده ام ، ارزش این را دارم که دوباره انجام دهم بدون مشکل این 7 دوره روز

علاوه بر این ، وب سایت های شما باید دارای یک مکان سایت باشند. نقشه سایت یک مدل بصری را در صفحات مقاله وب نشان می دهد. این افراد را قادر می سازد تا از طریق وب سایتی که بیش از یک صفحه دارد پیمایش کنند. هر لیست در نقشه سایت شما باید یک پیوند فعال باشد تا بازدید کننده شما را قادر به بررسی پیوند کند و مستقیماً به آن قسمت خاص طبیعی از شبکه جهانی وب شما برود.

بنابراین ، من برای انجام چه کاری لازم بودم؟ تمام آنهایی که به سختی قابل دسترسی هستند SERPS هدر می روند به این صورت که وقتی مردم نتیجه را که انتظار داشتند وقتی کلیک می کردند درک نکردند ، فقط صفحه 404 من (هر چند مودبانه بود) آنها فقط به جای دیگری رفتند.

بسیاری انتظار دارند از Seo مناسب استفاده کنند ، فقط کافی است کلمه کلیدی را در مقاله یا پست وارد کنید ، به سادگی امکان پذیر است. این می تواند مشکلات بیشتری را ایجاد کند و شما باید تعادل داشته باشید. شخصی نمی خواهد از کلمه کلیدی مقدار زیاد یا دستهای پر خطر استفاده کند. از آن در عنوان ، جمله اول ، جمله آخر استفاده کنید و منجر به هر 150 تا 200 کلمه یک بار شود. این تعادل مناسب برای سطح بهتر را به شما ارائه می دهد.

مدل وب سایت جنبه دیگری است که باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد. عنکبوت های موتور جستجو معیارهای خاصی برای خزیدن در یک صفحات وب خوب دارند. طراحی و کدگذاری سایت اینترنتی باید به گونه ای انجام شود که عنکبوت های موتور جستجو به راحتی به سایت شما دسترسی داشته باشند. بهترین شرکت سئو باید اطمینان داشته باشد که سایت مطابق با هنجارهای اصلی حضور وب طراحی شده است. کسب رتبه عالی در هر یک از موتورهای جستجوی مهم اولویت مرتبط با سایت های تجاری آنلاین است و بهترین شرکت جستجوگرها باید به شما در انجام دقیق این واقعیت مهم کمک کند.

مرحله آخر برای مقالات جستجوگرها این است که مقاله SEO خود را پاک کنید و حرکت آنها را تضمین کنید. مشکلی که با سئو نوشتن یک واقعیت ساده وجود دارد ممکن است افکار شما در یک سطل ظاهر شود. یک چلپ چلوپ اینجا و یک چلپ چلوپ اخیراً آنجا. بنابراین ، در طی فرآیند تصحیح مقاله SEO ، به جریانات یک پاراگراف خاص خواهید رسید تا به این زیر توجه کنید.

By admin